Hét zakelijke netwerkplatform van de regio Nijmegen!

Bekijk ook: Huis-aan-huismagazine Hallo! Nijmegen | Arnhem Business | RAN Business Ontmoet

Arnhem & Nijmegen Business Golfcompetitie 2019

Tussenstand Arnhem & Nijmegen Business Golfcompetitie 2019

> Bekijk hier het wedstrijdresultaat van 11 september
> Bekijk hier het wedstrijdresultaat van 13 augustus
> Bekijk hier het wedstrijdresultaat van 3 juli

Na Wedstrijd 5

Handicap 0-19  
Bert van de Bergh 27
Remko Platenkamp 25
Rudolph Horstman 24
Daan Cornelissen 24
Theo Daamen 19
Michiel van de Ham 18
Bavo König 17
Ronan Cambon 13
Lonneke Giesbers 12
Ralph Eggenkamp 11
Nico Budel 11
Jeroen Zonneberg 10
Hans Kersten 10
Rob Menting 9
Rene Notten 9
David Bloemendal 8
Fabian Miceli 7
Jeroen Joosten 7
Frank Heten 5
Ties de Jong 3
Paul Willemsen 3

  

Handicap 20-36  
Ruben Wieser 34
Caroline van Dinter 27
Arjan Stuij 14
Dirk Blokland 12
Max Miltenburg 11
Bart Woesthuis 11
Bas Teuwsen 11
Ab Meulenveld 10
Lieke Vogels 10
Rinus Willemsen 10
Martijn Bosman 10
Rene Gommers 9
Rob Vugts 9
Diana van Kesteren 9
Klaas Galama 9
Pascal Sisnaiski 8
Emiel Mathijssen 8
Simone Beusink 7
Fred Jonkman 7
Robert Vos 6
Twan Vulik 6
Mark Ponsioen 5
Marcel Zonneberg 4
Ay Aytun 4
Maurice Toussant 4
Mathieu Fluit 3
Marc Sanders 1
Allard van Rijn 1

 

Sponsoren 2019

 

 

Wedstrijd data van Golfcompetitie Arnhem en Nijmegen Business 2019:

Elke wedstrijddag start om 15.00 uur op de volgende data:

Woensdag 3 april
Landgoed Welderen, Elst

Woensdag 8 mei
Golfbaan Rijk van Nijmegen, Groesbeek

Woensdag 12 juni
Landgoed Bleijenbeek, Afferden

Woensdag 3 juli
Landgoed Welderen, Elst

Inhaalwedstrijd: Dinsdag 13 augustus
Landgoed Welderen, Elst

Woensdag 11 september
Golfbaan Rijk van Nijmegen, Groesbeek

Finaledag: Woensdag 9 oktober
Landgoed Welderen, Elst

Ook meedoen?

Stuur ons even een mailtje naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Leden Golfcompetitie

Hans Kersten
Handicap 18.4
Bart Woesthuis
Handicap 27
Pascal Sisnaiski
Handicap 35,1
Tonny Kuperus
Handicap 41
Marc Sanders
Handicap 30.1
Ay Aytun
Handicap 23,4
Bert van den Bergh
Handicap 14.4
Dirk Blokland
Handicap 25.6
Martijn Tempelman
Handicap 36
Nico Budel
Handicap 9.4
Byron Eekhout
Handicap 38
Ronny Aarts
Handicap 26.8
Daan Cornelissen
Handicap 12
Carola Groenendijk
54
Bas Wolberink
Handicap 36
Maud van Weersch
Handicap
Dennis Noppen
Handicap 17,5
Robert Vermeer
Handicap
Nol Rijken
Handicap 52
Hans Wijnen
Handicap 38
Klaas Galama
Handicap 24
Sjaak van Rijswijk
Handicap
Ronan Cambon
Handicap 18.6
Gerda Mulder
Handicap 46
Angelique Dikkers
Handicap 35.6
Maarten Thoonen
Handicap 36
Ferry Nijhof
Lonneke Gijsbers
Handicap 18.4
Dirk-Jan Vink & Arno Hofstede
Handicap 11.9 & Handicap 0
Rob Menting
Handicap 2.9
René Gommers
Handicap 36
Matthijs Kromhout
Handicap 24,2
Hans Dekker
Handicap 36
Leon van der Maesen de Sombreff
Rudolph Horstman
Handicap 17.8
Emiel Mathijsen
Handicap 22
Matthijs Kat
Handicap 54
Ronald de Bont
Handicap 20
Danny van der Pluijm
Handicap 18.1
Judith Wallbrink & Joop Wallbrink
Handicap 22.3
Jeroen Joosten
Handicap 18
Lieke Vogels
Handicap 36
Diana van Kesteren
Handicap 36
Ronald Mengedé
Handicap 36
Max Miltenburg
Handicap -
Matthieu Fluit & Robert Vos
Handicap 23 & Handicap 32
Twan Vulik
Handicap 36
Wilko van Zadelhoff
Handicap 20
Remko Platenkamp
Handicap 17,7
Theo Daamen
Handicap 11,9
Jeroen Zonnenberg
Handicap 17.7
Joost Frijlink
Handicap 36
Paul Willemsen
Handicap 11
Paul van Schaijk
Handicap 36
Ralph Eggenkamp
Handicap 30
Jeroen Heijligers
Handicap 20.5
Arjan Stuij
Handicap 36
David Bloemendal
Handicap 16.3
Ber Pas
Handicap 36
Rob Vugts
Handicap 23
Caroline van Dinter
Handicap 54
Ruben Wieser
Handicap 24.4
Fred Jonkman
Handicap 33.6
Maurice Toussaint
Handicap 39
Rinus Willems
Handicap 23,8
Madalon & Harold van de Spreng
Handicap 20 & 22,8
Dirk Hensema
Jeroen van de Pavert
Handicap 54
Rene van de Burg
Handicap 18
René Notten & Marc Ponsioen
Handicap 13.8
Bas Teuwsen
Handicap 27,8
Allard van Rijn
Handicap 33.1
Michiel van der Ham
Handicap 28