Hét zakelijke netwerkplatform van de regio Nijmegen!

Bekijk ook: Huis-aan-huismagazine Hallo! Nijmegen | Arnhem Business | Business Meets

Arnhem & Nijmegen Business Golfcompetitie 2020

Tussenstand Arnhem & Nijmegen Business Golfcompetitie 2020

> Bekijk hier het wedstrijdresultaat van 9 juni

Na Wedstrijd 1

Handicap 0-19  
Maurice van der Horst 10 
Joris van Alphen
Rinus Willemsen
Nico Budel
Daan Cornelissen

  

Handicap 20-36  
Ruben Wieser 10 
Marcel Zonnenberg
Bas Teuwsen
Fred Jonkman 4
Pascal Sisnaiski

 

 

Wedstrijd data van Golfcompetitie Arnhem en Nijmegen Business 2020

Elke wedstrijddag start om 14.00 uur op de volgende data:

Dinsdag 9 juni
Landgoed Welderen, Elst

Woensdag 8 juli
BurgGolf Berendonck, Wijchen

Woensdag 5 augustus (inhaaldag)
Golfbaan Rijk van Nijmegen, Groesbeek

Woensdag 9 september
Landgoed Welderen, Elst

Woensdag 30 september (inhaaldag)
Landgoed Bleijenbeek, Afferden

Finaledag: Woensdag 14 oktober
Landgoed Welderen, Elst

Ook meedoen?

Stuur ons even een mailtje naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Leden Golfcompetitie

Hans Kersten
Handicap 18.4
Bart Woesthuis
Handicap 27
Pascal Sisnaiski
Handicap 35,1
Mark van den Broek
20.3
Tonny Kuperus
Handicap 41
Marc Sanders
Handicap 30.1
Tim Hoen
4.3
Ay Aytun
Handicap 23,4
Bert van den Bergh
Handicap 14.4
Marcel Zonnenberg
36
Mark Ruiken
30
Dirk Blokland
Handicap 25.6
Martijn Tempelman
Handicap 36
Nico Budel
Handicap 9.4
Byron Eekhout
Handicap 38
Daan Cornelissen
Handicap 12
Bas Wolberink
Handicap 36
Robert Vermeer
Handicap
Nol Rijken
Handicap 52
Hans Wijnen
Handicap 38
Klaas Galama
Handicap 24
Sjaak van Rijswijk
Handicap
Ronan Cambon
Handicap 18.6
Gerda Mulder
Handicap 46
Maarten Thoonen
Handicap 36
Dirk-Jan Vink & Arno Hofstede
Handicap 11.9 & Handicap 0
Rob Menting
Handicap 2.9
Rudolph Horstman
Handicap 17.8
Emiel Mathijsen
Handicap 22
Ronald de Bont
Handicap 20
Danny van der Pluijm
Handicap 18.1
Lieke Vogels
Handicap 36
Ronald Mengedé
Handicap 36
Max Miltenburg
Handicap -
Matthieu Fluit & Robert Vos
Handicap 23 & Handicap 32
Twan Vulik
Handicap 36
Theo Daamen
Handicap 11,9
Jeroen Zonnenberg
Handicap 17.7
Paul Willemsen
11
Paul van Schaijk
Handicap 36
Bart van Schooten
33,1
Arjan Stuij
Handicap 36
David Bloemendal
Handicap 16.3
Ber Pas
Handicap 36
Caroline van Dinter
Handicap 54
Ruben Wieser
Handicap 24.4
Fred Jonkman
Handicap 33.6
Rinus Willems
Handicap 23,8
Jeroen van de Pavert
Handicap 54
Marc Ponsioen
28
Maurice van der Horst
15.2
Ap Meulenveld
31.3
Richard Bosman
17.8
Jasper Meinema
27,5